SDR0805-100ML Bourns Inc. FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard
Part Nnumber
SDR0805-100ML
Description
FIXED IND 10UH 2.3A 70 MOHM SMD 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 70 mOhm Max Nonstandard